Velikost textu: AAA

Reklama

…u Marie Rottrové

První dáma českého soulu Marie Rottrová žije v malé, ale příjemné obci Kolovraty v těsné blízkosti Prahy. K rybníku to je jen kousek, náměstíčko klasicky zdobí Požární zbrojnice. Mají tu i dětský pěvecký sbor, s nímž si Marie o Vánocích ve vsi s chutí zazpívá, ale i sbor „pěvkyň seniorek“, které se jmenují sympaticky – Jazzbáby.

 

Pohoda na každém kroku

V Kolovratech je všechno tak, jak má být. U Marie doma je mile. Útulný domek, květiny, atmosféra pohody na vás dýchá z každého koutu. Vůbec nemáte pocit, že sem přicházíte na návštěvu jako pouhý host. Cítíte se tu zvláštně milým způsobem jako doma.
Jedna z našich nejlepších zpěvaček je mimo jiné i vynikající kuchařka. Kromě české skvěle ovládá například i thajskou, italskou nebo francouzskou kuchyni. Vaří nejen pro svého přítele Milana, ale pravidelně každý týden zve jako správná babička na nedělní oběd i syna, snachu a dva vnoučky. A vyváří jim podle přání!

Okno plné krásy

Nepřehlédnutelné je Mariino okno do zahrady, které je plné krásných, kvetoucích orchidejí, snad ve všech barvách, na jaké si vzpomenete. Marie nám pro náš portál prozradila i svůj fígl, jak na ně. Pěstování orchidejí v Mariině podání se zdá být snadné. Posuďte sami!
Tip: „Jednou týdně ponořím spodní část květináče s orchidejí do vody, zhruba na půl hodiny. A občas je pohnojím. Toť vše. Držím vám všem palce, ať se daří!“.

Jednoduchá, ale podle výsledků vznosných orchidejí na parapetu výtečná rada paní  Marie Rottrové.


 

Bydlení

citát dne:

Převádějte velké problémy na menší a menší, a ony nakonec přestanou existovat!

Čínské přísloví

Reklama