Velikost textu: AAA

Reklama

Na Štrbském Plesu bude levněji než vloni

Pokud se ve vás snoubí touha po dobré lyžování s nostalgii, nejlepší bude navštívit zimní Vysoké Tatry. Na Štrbském Plesu je letos v provozu nová šestimístní lanovka, která bude sloužit zejména lyžařům sjezdovky Furkota. Ta si křest odbyla teprve vloni, tudíž by nebylo zřejmě špatné si ji vyzkoušet.

Všude bude vždycky sníh

A jejím technickým zasněžovaním se završil tento proces u všech zdejších sjezdovek. Navíc, vše probíhá plně automatizovaně. Čekaní na sníh je tudíž také zde již minulostí…

Od začátku listopadu je v provozu také nové informační centrum přímo pod skokanskými můstky, které je otevřeno každý den.

Medvěd, co se fotí rád

A pokud potkáte příjemného a milého medvěda, který se navíc bude chtít s vámi fotografovat - nebude to borovičkový přelud, ale staronová atrakce tohoto známého lyžařského střediska.

Lyžování by mělo být podle provozovatele Parku Snow Štrbské Pleso i přes placení v euro prý levnější než vloni, cena veškerých skipasu prý klesla v průměru o patnáct procenu. Další slevy získají lyžaři při zakoupení zvýhodněných balíčků služeb. Letošní novinkou jsou také speciální ceny pro mládež ve věku 13-18 let a také pro seniory. Že by tip na lyžování s dospívajícími vnoučaty?   

Cestování

citát dne:

Převádějte velké problémy na menší a menší, a ony nakonec přestanou existovat!

Čínské přísloví

Reklama