Velikost textu: AAA

Reklama

Testy pobaví i poučí

18.11.2009

Testy nám pomáhají leccos odhalit, zjistit, poznat. Někdo jimi pohrdá, někdo jim jen nevěří. Jiní si testem rádi zkrátí dlouhou chvíli. A pak je i skupina vyznavačů testů, kteří den, kdy se alespoň jednou „neotestovali“, považuji za den ztracený…

Testy jsou zábavné, ale také poučné. Seriózní i zcela smyšlené. Některé jsou výsledkem dlouhodobých vědeckých pozorování, jiné jsou zcela pofidérní a bezvýznamné. Je však zcela na vás, jak s jejich výsledky naložíte.

Abyste nenaletěli

Jen bychom vás rádi upozornili, že jak v běžném životě, tak i kolem mělkých průzkumů vašich názorů a vědomostí se objevují různí autoři. A některým, byť by se projevovali sebeučeněji, jde jen o rychlý a snadný výdělek – peníze z vaší kapsy.
Proto vás upozorňujeme, že i při brouzdání internetem jistě natrefíte na řadu zajímavých názvů testů – ovšem v závěru, zrovna ve chvíli, kdy jste se dopracovali ke kýženému výsledku a už - už byste se něco závažného o sobě, vašem vztahu a podobně dozvěděli – objeví se háček. Prostě se po vás žádá sms…To už je zcela na vás - zda oželíte výsledek (takovéto sms nejsou vůbec levné), nebo zda  k tomu přistoupíte jako k obchodu. 

Vyzkoušeli jsme za vás

Takže vám přejeme hodně optimistických výsledků a nových znalostí.
A pro začátek zveřejňujeme dvě adresy, testy na nichž jsou zábavné, poučné – a bezplatné.


http://zena.centrum.cz
http://testy.nanic.cz

Fit mozek

citát dne:

Převádějte velké problémy na menší a menší, a ony nakonec přestanou existovat!

Čínské přísloví

Reklama