Velikost textu: AAA

Reklama

SLUNÍČKO Plus – praktický dárek pro vaše vnoučata

Dětské pojištění České pojišťovny SLUNÍČKO, které hlídá už více než sto tisíc českých dětí, již přestalo být batoletem a naučilo se spoustu nových dovedností.  Vyrostlo do podoby SLUNÍČKA Plus a ke kvalitám původního produktu přidalo něco navíc.

Unikátní šance

V první řadě zcela unikátní možnost sjednání jak garantované pojistné částky u spoření pro dítě, tak i bohatou nabídku investic do podílových fondů. Kromě toho SLUNÍČKO Plus nabízí nejširší a velmi variabilní kombinaci pojistné ochrany jak pro dítě, tak rodiče, či jiné blízké dospělé. Jeho maximálně spořící varianta je pak vhodná i pro novou cílovou skupinu prarodičů, kteří chtějí přispět svému vnoučkovi nebo vnučce na studia či dát základ do počátků samostatného života.

Řada zajímavých výhod

SLUNÍČKO Plus přináší ještě mnoho dalších výhod – novinkou na trhu je pojištění denní podpory v případě dětské hospitalizace včetně lázní, léčeben či rehabilitačních zařízení. Nabízí také bez zjišťování zdravotního stavu i pojištění pro případ 21 závažných dětských onemocnění, která se, bohužel, nevyhýbají ani našim nejmenším a mohou velmi nepříznivě ovlivnit chod rodiny. SLUNÍČKO Plus pomůže i v těchto případech zlepšit život nemocného dítěte. Na základě poptávky klientů byla nabídka stávajícího dětského úrazového pojištění rozšířena o plnění v případě trvalé invalidity.

Vše pro dítě

Stále však hlavním smyslem SLUNÍČKA i v jeho nové podobě zůstává ochrana dítěte v případě, že by se přihodila nešťastná událost rodičům či jiným blízkým osobám, které o ně pečují. Ze života totiž nelze vyloučit ani ty nejtragičtější situace, a pokud k nim v rodině dojde, nezůstane dítě bez finančních prostředků. Dítě dostane buď jednorázový obnos, nebo je mu do jeho dospělosti vyplácena pravidelná renta.

Aktuálně a variabilně

Protože žádný rodič nedokáže věštit budoucnost a neví, jak dlouho bude jeho dítě studovat, nebo kdy bude naspořené peníze potřebovat, přizpůsobil se i konec pojištění, který je i při sjednání do 26 let možný kdykoliv od 18. narozenin. Velmi variabilně je možné smlouvu měnit i v jejím průběhu a přizpůsobit ji aktuálním potřebám a možnostem dítěte a celé rodiny.

SLUNÍČKU Plus můžete bez obav přenechat ochranu svých dětí i vnoučat. Dobře ví, že jsou pro vás tím nejcennějším pod sluncem.

Peníze

citát dne:

Převádějte velké problémy na menší a menší, a ony nakonec přestanou existovat!

Čínské přísloví

Reklama