Velikost textu: AAA

Reklama

 Fotovýlet pro seniory

– aneb víme jak na to!

Fotografování digitálním aparátem je skvělý koníček, při němž věk není rozhodující. Kurz Fotovýlet pro seniory – aneb víme jak na to! je trošku odlišný od ostatních kurzů pořádaných Institutem digitální fotografie – chce vám především ukázat, na co se připravit a na co si dát pozor při fotografování v interiéru i exteriéru, v čem je specifika fotografování na horách, u moře nebo např. i u táboráku na zahradě.

Co vás čeká?

Kurz probíhá v max. 25 členné skupině. Kurz je kombinací odlehčené přednášky a praktických cvičení s vlastním fotoaparátem. Lektor nejdříve vysvětlí problematiku fotografování a pak s vámi prakticky vyzkouší focení v interiéru i exteriéru. Oproti jiným kurzům Institutu digitální fotografie vás čeká překvapení ve formě oběda, který je již v ceně kurzu a navíc celodenní 10% sleva na občerstvení v Restaurantu Budweiser Budvar a přilehlé kavárně Caffe l´attesa pro Vás i Váš případný doprovod. Parkování je po celou dobu konání kurzu zajištěno v parkingu T 1+2 VINCI, který je přímo v budově. Pro každého účastníka kurzu je připraven i malý partnerský dárek.


Místo konání:

Restaurant Budweiser Budvar, Aviatická 1092/8, Praha 6 letiště Ruzyně (budova Europort/hotel Marriott přímo proti Terminálu 1) www.restaurant-letiste.cz


Doprava:

MHD – bus 119, 179, 100 a linka AE, autem rovně podle parkingu C a zaparkovat na parkingu T 1+2 VINCI přímo u hotelu Marriott (parkování po dobu kurzu jen 20Kč)


Přihlášky

Přihlásit se do kurzu je možné na stránkách Institutu digitální fotografie - http://www.idif.cz/cs/fotovylet-seniori.php
Zájemcům, kteří se přihlásí přes webovou adresu www.padesatpetplus.cz nabízíme slevu 10 %. Při objednávce uveďte kód PROM158.
Při přihlášení 3 účastníků do kurzu současně získáte celkovou slevu 20 %. Tuto slevu žádejte přímo u slečny Veroniky Šimáčkové na tel. 602 689 805 nebo na e-mail simackova@idif.cz.

Termíny a ceny kurzů

Jednodenní kurzy se konají: 24.dubna, 25.dubna, 8.května a 9. května vždy v čase 10.30 – 13.30. Cena bez DPH je 625 (750 vč.DPH)

Tipy & akce

citát dne:

Převádějte velké problémy na menší a menší, a ony nakonec přestanou existovat!

Čínské přísloví

Reklama