Velikost textu: AAA

Reklama

 Sportovní veletrh Tennis Arena Fair 2010!

Dobrá zpráva nejen pro milovníky tenisu! Od pátku do neděle 16. – 18.4. 2010 se v Club Hotelu Praha v Průhonicích koná veletrh tenisového vybavení a raketových sportů TENNIS ARENA FAIR. Jeho organizátorem je společnost Czech Tennis Agency, která je rovněž vydavatelem tenisového magazínu Tennis Arena.

Ideální termín, příjemná akce

Tato zcela ojedinělá akce v ideálním termínu, kdy se příznivci tenisu, badmintonu a dalších raketových sportů připravují na letní sezónu, představí novinky a zajímavosti pro hráče i majitele sportovních a wellnes zařízení, trenéry, maséry, učitele i pro nejširší veřejnost.
V příjemném prostředí areálu průhonického sportcentra očekává návštěvníky před nadcházející sportovní sezonou velice inspirativní program, který je nedílnou součástí veletrhu. Ti, kteří uvažují o pořízení nového vybavení, jistě uvítají neobvyklou možnost testování raket s využitím nahrávacích strojů, nejen dámy rozhodně zaujmou módní přehlídky sportovního a tenisového oblečení a děti? Nudit se podle všeho také nebudou!  I pro ně je připraven sportovní a rekreační program. Úlohu průvodce a moderátora na sebe vzal Martin Severa.


Písničky i legenda fotbalu

Další zajímavostí bude exhibice Českého tenisového svazu vozíčkářů za aktivní účasti známých osobností. Při turnaji se můžete těšit například na známého písničkáře Mirka Palečka nebo fotbalovou legendu - Antonína Panenku.
Pro získání nových informací a poznatků jsou připraveny tematicky zaměřené semináře a prezentace. Jedním z nich je například přednáška zastoupení firmy Jentschura o vlivech překyselení organizmu při vrcholovém i rekreačním sportu.
Vína s filmovou vůní…
S úspěchem se rozhodně setká i možnost degustace kvalitních vín od sedmi dovozců světových značek. Ochutnat, případně zakoupit si návštěvníci mohou například výborná rakouská vína nebo vína s filmovou vůní, spojená s tak slavnými jmény, jako jsou třeba režisér Coppola nebo herecké hvězdy typu - Pierre Richard nebo Gérard  Dépardieu. Dalšími lákadly budou vynikající vína španělská, jihoafrická nebo dosud méně známá vína libanonská!
Návštěva veletrhu se pro vás může stát milým zpestřením pracovního dne. Zkuste ji ale pojmout i jako tip pro báječný a pohodový rodinný výlet. Nabitý program a příjemné místu konání zaručují, že nikdo z vás se nudit nebude.


Kdy a kde

Otevírací doba veletrhu: v pátek od 10 do 18 hodin, v sobotu od 9 do 18 a v neděli od 9 do 16 hodin. Pro návštěvníky bude připraven dostatek parkovacích míst přímo v prostoru průhonického Club Hotelu Praha.
Vstupné: 100 Kč.  Zájemci o degustaci si stejnou částku připlatí. Další informace včetně kontaktů jsou k dispozici také na stránkách: www.tennis-arena.cz

Tipy & akce

citát dne:

Převádějte velké problémy na menší a menší, a ony nakonec přestanou existovat!

Čínské přísloví

Reklama