Velikost textu: AAA

Reklama

CD Český Honza – hvězdy čtou nejen vnoučatům

Nadační fond Veselý senior a společnost Radioservis právě vydávají CD osmi pohádek s názvem Český Honza. Pohádky nejenom pro svoje vnoučata přečetli  přední čeští herci - Petr Kostka, Carmen Mayerová, Viktor Preiss, Jana Preissová, Růžena Merunková, Miloš Hlavica, Luděk Munzar a Jana Hlaváčová. 

Režie pohádek o českém Honzovi, např.  Honza v pekle, Jak Honza dostal Kačenku, Jak se Honza vyučil, Honza a čarodějnice a další, se ujala Markéta Jahodová, pohádky vybrala a dramaturgicky se na cd podílela Václava Ledvinková. Vydání pohádkového CD je dalším apelem nadačního fondu Veselý senior na podporu vzájemného souznění mezi generacemi.


Výtěžek z prodeje CD Český Honza poputuje především do zařízení následné péče, která postrádají polohovací lůžka, speciální matrace, vozíky, pomůcky a jiné potřebné hygienické potřeby. Českého Honzu posílá do světa patronka nadačního fondu Veselý senior herečka Tereza Kostková. A aby mu to za posluchači pěkně „šlapalo“, dostal při svém předvánočním křtu nejlepšího kmotra, jakého si mohl přát – pana Petra Kostku.


Poděkování

Za realizaci projektu Veselý senior děkuje všem hercům, kteří se vzdali honoráře ve prospěch dobré věci, i těm, kteří dohlíželi na výběr pohádek a režijně jej upravili. Také všem partnerům a sponzorům. (www.veselysenior.cz)


Tipy & akce

citát dne:

Převádějte velké problémy na menší a menší, a ony nakonec přestanou existovat!

Čínské přísloví

Reklama