Velikost textu: AAA

Reklama

Zpěv jako lék

Oznámila jste svým nejbližším, že končí doba, kdy jste snášela jejich nejapné poznámky na adresu vašeho zpěvu a jdete si splnit sen – prozpívat celý víkend? Pod vedením slavné profesionálky ? Děláte dobře, že nerespektujete hranice, které vytyčil někdo, kdo vás nezná…


Kde už si dneska může člověk z plných plic zazpívat! Samoty u lesa vymizely, vysavače jsou moc tiché, cirkulárky nebezpečné a koupelny málo zvukotěsné... Existuje však zcela mimořádná příležitost, kterou poskytuje zájemcům bez ohledu na sluch, hlas, či věk věhlasná a nezaměnitelná Ida Kelarová!

Dejte průchod emocím

„Zpěv je lék, terapie, uvolní vás, dostane vaše emoce z nejhlubšího nitra. Není možné, že někdo neumí zpívat, otevřete se, poddejte se tomu,“ říká sugestivně, neakademicky, opravdivě! Idě Kelarové musíte věřit – stejně jako asi tři desítky účastnic a pár účastníků prozpívaného víkendového workshopu Zpívat umí každý v Českých Budějovicích. Kdy se páteční nesmělé hlásky přetavily při nedělním koncertu v neuvěřitelný vícehlasný chór tří generací zpívající podmanivé cikánské melodie… Jak je to možné?

Tipy & akce

citát dne:

Převádějte velké problémy na menší a menší, a ony nakonec přestanou existovat!

Čínské přísloví

Reklama